Randevu Al - NVIT.C. KimlikT.C. Kimlik RandevuT.C. Kimlik Randevu Alma

T.C. Kimlik Randevusu Alma 2020

Kimlik Randevusu Nasıl Alınır?

T.C. Kimlik Randevusu Alma 2020

tckimlikrandevu.com bu yazısında sizlere 7 adımda nasıl T.C. Kimlik Randevusu alabileceğinizi resimlerle tek tek, adım adım anlatmaktadır.

2020 Senesinde T.C. Kimlik Randevusu Nasıl Alınır?

  1. Adım : https://randevu.nvi.gov.tr/  web sitesi adresine gidelim. T.C. Kimlik Kartı Randevu Al yazan yere tıklayalım.

randevu alma1

2 . Adım : Karşımıza gelen bilgi panelindeki uyarıları dikkatlice okuyalım.  Okuduktan sonra Kabul Ediyorum yazan yere tıklayalım.

randevu alma2

3. Adım : Formda belirtilen ve bizden girmemiz talep edilen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girelim. Bu bilgiler; Adınız, Soyadınız, T.C. Kimlik No, Doğum Tarihi, Telefon (Cep Telefonu, GSM numarası) ve Güvenlik Kodu kısmında yazan kodu yazalım. Devam Et yazan yere tıklayalım.randevu alma34. AdımİL SEÇİN ve İLÇE SEÇİN kısmından randevuya gideceğimiz İl ve İlçe seçimini yapalım, İLERİ yazan yere tıklayalım.randevu alma4İl ve İlçeyi Seçtikten sonra boş randevu tarihlerini sistem bize göstermektedir. Bu kısmı da İLERİ yazan yere tıklayarak geçelim.randevu alma4 15. Adım : KİŞİ SEÇİN kısmından kim için randevu alınacaksa o kişiyi veya kişileri seçelim. Örnek olarak kendiniz ve anneniz için alacaksınız kişi seçiminden hem kendinizi hem de annenizi EKLE yazan yere tıklayarak eklemeniz gerekir. Kişi seçimlerini yaptıktan sonra İLERİ yazan yere tıklayalım.randevu alma56. Adım :  Randevu tarihini ve saatini seçelim. Boş randevu tarihlerinden birini seçelim, randevu tarihi seçimini yaptıktan sonra randevu saatini seçelim ve İLERİ yazan yere tıklayalım.randevu alma67. ve Son Adım :  Randevu işlemi onayı için yazdığınız Cep telefonu yani GSM numaramıza bir onay numarası gönderilecek. Bu onay numarasını aşağıda resmi gösterilen yere yazalım ve İLERİ yazan yere tıklayalım.randevu alma7TEBRİKLER, T.C. Kimlik Randevusunu başlarıyla aldınız. Ekrandaki REFERANS No:  yazan numarayı bir yere kaydedin veya ÇIKTIYI İNDİR yazan yere tıklayarak bu ekran bilgilerini bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Referans numarası bilginiz aynı zamanda Cep telefonunuza sms olarak da gönderilecektir. Lütfen referans numarasını silmeyin. Randevu esnasında bu bilgi sizden talep edilecektir.randevu alma8

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen tarayıcınızın reklam engelleme özelliğini kapatınız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.