T.C. Kimlik Randevu İptali

T.C. Kimlik Randevu İptali 2020

Alınan Kimlik Randevusu Nasıl iptal Edilir?

Hikaye Öne Çıkanlar
 • Kimlik Randevu İptali
 • Yeni Kimlik Başvuru İptali

T.C. Kimlik Randevu İptali 2020

Almış olduğunuz T.C. kimlik randevusunu nasıl iptal edebilmek için https://randevu.nvi.gov.tr/ web adresine gidiniz.

 1. Adım : https://randevu.nvi.gov.tr/ sayfanın en alt kısmında RANDEVUMU İPTAL ETMEK İSTİYORUM yazan bağlantıya tıklayınız.
  randevu iptali
 2.  Adım : Randevu sorgula formunda sizden istenen bilgileri yazınız. Sizden istenen bilgiler; T.C Kimlik No, Adınız, Soyadınız, Doğum tarihinizi Gün, Ay, Yılı ve Güvenlik Kodu bilgisini girdikten sonra SORGULA yazan yere tıklayın.randevu sorgulama 1
 3. Adım :  Bu kısımda sorgu bilgileriniz ekranın alt kısmında görünecektir. Bu bilgiler; Randevu Yeri, Randevu Tarihi, Randevu Sahibi, Randevu Durumu ve İşlemler sekmeleri altında görünmektedir.  Randevu iptali için İşlemler yazan kısmın hemen altında bulunan İptal Et yazan yeri tıklayın.
  randevu iptal 34. ve Son Adım :  Randevu iptali için İşlemler yazan kısmın hemen altında bulunan İptal Et yazan yeri tıkladıktan sonra karşınıza bir uyarı mesajı gelecektir. Bu uyarı mesajının bulunduğu pencerede DEVAM ET yazan yere tıklayınız. Bu şekilde almış olduğunuz T.C. Kimlik Randevunuzu iptal etmiş oldunuz.
  randevu iptal 1

Kontrol etmek için Randevu sorgulama kısmından yeniden sorgulama yapabilirsiniz. Sorgu sayfasının en alt kısmında işlemler yazan kısımda iptal edilen randevularınızı görebilirsiniz.
randevu iptal sorgulama

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen tarayıcınızın reklam engelleme özelliğini kapatınız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.